Odkazy

Číst dál...

Vojtěch Krejčík startoval v HK do 67 kg/M15. V soutěži měl čtyři platné pokusy, projevil se jako velký bojovník. V trhu základní pokus na 99 kg byly mírně vpředu, další pokus na 103 kg přesný, oba pokusy platné a 106 kg ve třetím zůstal nevytažený vpředu. V nadhozu 121 a 124 kg platné, 126 kg velmi těžké ve vstávání, přesto činku vyrazil, bohužel rozhodčí posoudili výkon 3: 0 neplatný pro „brnknutí“ v loktech. V konečném pořadí za výkon 227 (103, 124) obsadil 8. místo, v trhu je šestý a v nadhozu devátý ze 14 startujících. Zvítězil Dimitrii Shmarin (RUS) 260 (119, 141).

Číst dál...

Číst dál...

Číst dál...

Start našich reprezentantů na mistrovství Evropy juniorů a juniorek do 15 – 17 let. V Izraeli je + 1 hodina, to znamená, pokud bude na Youtube vysílán přenos odečtěte od startovního času 1 hodinu.

Číst dál...

Ve čtvrtek 5. 12. 2019 zasedala v Lausanne Exekutiva IWF. Na programu bylo hodnocení uplynulé sezony, výhled do olympijského roku a hlavním bodem bylo potvrzení tvrdého kurzu antidopingového programu IWF. Zasedání se zúčastnili hosté David Luckes, zástupce ředitele sportovní ředitele IOC, Francois Carrard, právní poradce IWF, Dr. Richard Young, předseda komise pro čistý sport a předseda antidopingové komise IWF Dr. Patrik Schamasch.