Odkazy

Print

Kalendář 2020

Soutěže ČSV, oddílů, EWF a IWF
Datum Název soutěže Pořadatel Město
25.01. Oponentura SCM Praha -
27.01. - 31.01. Roma World Cup 2020 - OH kvalifikace Řím (Itálie) Řím
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.B) SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
22.02. 1. kolo ligy juniorek TJ TŽ Třinec Třinec
22.02. 1. kolo ligy Masters SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
28.02. - 01.03. Malta International Open - OH kvalifikace Cospicua (Malta) Cospicua
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) Chomutov Chomutov
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
07.03. 1. kolo 1. ligy žen SPČ Olomouc Olomouc
20.06. 2. kolo ligy juniorů (sk.A) SKV Teplice Teplice
20.06. 2. kolo ligy juniorů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
20.06. 2. kolo ligy juniorů (sk.C) TJ SOUz Boskovice Boskovice
27.06. 2. kolo ligy juniorek TJ Holešov Holešov
04.07. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
04.07. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
04.07. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
01.08. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let TJ Baník Sokolov Sokolov
08.08. 4you PR trh+dřep Náměšť na Hané Náměšť na Hané
18.08. - 30.08. ME juniorů do 15 a 17 let - -
28.08. - 30.08. Akademické mistrovství ČR a CWO Brno Brno
29.08. 2. kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
05.09. Valná hromada ČSV Praha -
05.09. MVC Bohumína SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
12.09. - 13.09. Mistrovství ČR Masters TJ Baník Meziboří Meziboří
12.09. - 20.09. ME juniorů do 20 a 23 let Rovaniemi (FIN) Rovaniemi
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Rotas Rotava Rotava
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) Sokol Moravská Ostrava Ostrava
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) TJ SOUz Boskovice Boskovice
26.09. Memoriál Václava Profta SKV Teplice Teplice
26.09. VC Třince mládeže TJ TŽ Třinec Třinec
26.09. MVC Horní Suchá SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
03.10. Mistrovství ČR mužů + 1. kolo 1. ligy mužů PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
04.10. O Mistrovství ČR žen + 2. kolo 1. ligy žen PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.A) Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.C) TJ Holešov Holešov
10.10. MVC Holešova TJ Holešov Holešov
17.10. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Start VD Plzeň Plzeň
17.10. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.B) TAK Hellas Brno Brno-Obřany
20.10. - 24.10. MS vysokoškoláků Gangjin (Korea) Gangjin
24.10. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.A) Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
24.10. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.C) SPČ Olomouc Olomouc
24.10. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
28.10. - 08.11. ME mužů a žen Moskva (Rusko) Moskva
31.10. Mistrovství ČR mladších žáků do 13 let + Finále ligy ml. žáků SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
01.11. 1. kolo VŠ ligy 2020/2021 Brno Brno
07.11. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let TJ Holešov Holešov

Strana 1 z 2