Chyba
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_eventlist, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_eventlist, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_eventlist, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_eventlist, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_content, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_weblinks, 1
  • Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_contact, 1

Kalendář 2019

Datum Název soutěže Pořadatel Město
09.02. Oponentura SCM Praha -
16.02. 1.kolo ligy juniorů - sk.A SKV Teplice Teplice
16.02. 1. kolo ligy juniorů - sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
16.02. 1. kolo ligy juniorů - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
23.02. 1.kolo 1.ligy žen TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
02.03. 1.kolo 1.ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
08.03. - 15.03. MS juniorů do 17 let Las Vegas - USA -
09.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen - sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
09.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen - sk.B TJ TŽ Třinec Třinec
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A Chomutov Chomutov
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
23.03. 1.kolo 3.ligy mužů - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
23.03. 1.kolo 3.ligy mužů - sk.B TJ Holešov Holešov
30.03. 1.kolo ligy juniorek TJ Start VD Plzeň Plzeň
30.03. 1.kolo ligy Masters SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
01.04. - 15.04. ME mužů a žen Batumi (Gruzie) Batumi
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
19.04. Otevřený přebor Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
27.04. 2.kolo 1.ligy mužů TJ Baník Sokolov Sokolov
04.05. 2.kolo 1.ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
04.05. Mistrovství Zlínského kraje žactva Sokol JS Zlín Zlín
11.05. Valná hromada ČSV Praha -
18.05. - 19.05. Mistrovství ČR Masters TJ Holešov Holešov
25.05. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let TJ Baník Sokolov Sokolov
01.06. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen - sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
01.06. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen - sk.B TAK Hellas Brno Brno-Obřany
01.06. - 08.06. MS juniorů do 20 let Suva (Fidži) Suva
08.06. 2.kolo 3.ligy mužů - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
08.06. 2.kolo 3.ligy mužů - sk.B TJ Lonka Příbor Příbor
08.06. 2.kolo ligy juniorek SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
08.06. - 15.06. ME Masters Rovaniemi (FIN) Rovaniemi
15.06. Mistrovství ČR starších žáků TJ Rotas Rotava Rotava
22.06. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
27.06. - 30.06. Czech Weightlifting Open Brno Brno
29.06. 2.kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
29.06. V 4 Bobrov (Slovensko) Bobrov
26.07. - 04.08. Evropské hry Masters Turín (Itálie) Turín
10.08. 4 your PR – trh + dřep Náměšť na Hané Náměšť na Hané
16.08. - 24.08. MS Masters Montreal (Kanada) Montreal
07.09. Velká cena Bohumína SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
16.09. - 25.09. MS mužů a žen Pattava (Thajsko) Pattava
21.09. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let SKV Teplice Teplice
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B Sokol Moravská Ostrava Ostrava
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C TJ Holešov Holešov
28.09. Velká cena Holešova v nadhozu TJ Holešov Holešov
05.10. 3.kolo 1.ligy mužů SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
12.10. 3.kolo 1.ligy žen SPČ Olomouc Olomouc
12.10. Velká cena Třince TJ TŽ Třinec Třinec
17.10. - 27.10. ME juniorů do 20 a 23 let Bukurešť (Rumunsko) Bukurešť
19.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
19.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen - sk.B TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
02.11. 3.kolo 3.ligy mužů - sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
02.11. 3.kolo 3.ligy mužů - sk.B SPČ Olomouc Olomouc
02.11. 3.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava
09.11. - 10.11. Mistrovství ČR mužů a žen TJ Holešov Holešov
16.11. Mistrovství ČR mladších žáků SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
16.11. Kvalifikace do 1.ligy mužů a žen - -
16.11. Velká cena Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
23.11. Finále ligy juniorů - -
30.11. Kvalifikace do 2.ligy mužů - -
30.11. Finále ligy starších žáků - -
04.12. - 12.12. ME juniorů do 15 a 17 let Eilat (Izrael) Eilat
07.12. Finále ligy mladších žáků - -
07.12. GP Plzně Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
07.12. Pohár starosty města Boskovic TJ SOUz Boskovice Boskovice
13.12. - 14.12. VC Rotas TJ Rotas Rotava Rotava
14.12. VC Ludgeřovic Ludgeřovice -
14.12. Mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů Sokol JS Zlín Zlín

Hledání