Odkazy

Počet aktivních borců ve věku 35 let je už v polovině pěkný – 115. U žen je situace ještě slibnější, za celý loňský rok jich závodilo 37, letos už v pololetí 35! Kvantita se příznivě projevuje i ve výkonnosti. Je potěšující, že už v první polovině roku se u nás dalo dohromady 17 tříčlenných soutěžních týmů Masters, u žen jich byl také pozoruhodný počet – 6.

Tento přehled obsahuje vše o Masters v daném období. Najdete tu souhrnně jak pořadí podle Sinclaira i to oddílové, tak o dvojboji, ve všech věkových kategoriích. Vždy i s věkovým bonusem!

 

Opět si můžete otevřít jednotlivé soubory anebo vše pohromadě najdete v kompletu. Ten je řazen takto: Sinclair Masters ženy, pak muži. Dvojboj Masters ženy a posléze muži (od nejvyšší věkové kategorie po nejnižší). Pokud výsledky některé HK chybějí, znamená to, že v ní zatím letos nikdo nezávodil. Na závěr oddílové pořadí Masters ženy a muži.

Pro potřebnou orientaci připojuji i aktualizovaný seznam oddílových zkratek. Pokud shledáte, že je, eventuálně, někde zastaralý, dejte mi vědět, prosím.

Znovu velice děkuji všem těm, kteří včas poslali perfektně zpracované výsledkové protokoly. Bez jejich tuze cenné spolupráce by neměla databáze potřebnou výmluvnost a hodnotu.

Znovu prosím o eventuální opravy či zpřesnění, pokud najdete v tabulkách chyby či nedopatření.

V tabulkách nenajdete výsledky ze soutěže v Olomouci, konané 6. 7., protože nebyly v době tvorby pololetních tabulek ještě k dispozici. Tyto výkony budou, samozřejmě, zohledněny v příštím vydání rankingů.

 

 

PhDr. Rudolf Drmola, editor databáze VSV ČSV